Výstavba rodinných domov

Výstavba rodinných domov na kľúč je jednou z hlavných činností stavebnej firmy JS-STAV z Nitry. Ak teda plánujete nové bývanie je dobré sa so svojimi plánmi obrátiť aj na túto spoločnosť. Na trhu prevažne západného Slovenska pôsobí veľa rokov a v portfóliu má mnoho úspešne ukončených projektov.

Výstavba rodinných domov (ilustračné foto – zdroj: unsplash.com)

Zabezpečí podľa požiadaviek od návrhu a teda projekčnej činnosti až po finalizáciu rodinného domu. Toto okrem iného zahŕňa tesárske práce a teda výstavbu šikmých alebo plochých striech, zatepľovanie a izolácie. Rovnako tak sú k dispozícii zruční majstri na elektroinštalácie a vodoinštalácie. Podľa požiadaviek zákazníka je možné aj konečné položenie dlažby, plávajúcej podlahy prípadne stolárske práce. Dnes sú tiež obľúbené rôzne wellness priestory v dome prípadne na záhrade rodinného domu.

Infrasauny vírivky alebo bazény sú dnes bežnou súčasťou moderného bývania. Na webe www.sauny-infrasauny.sk je bohatá ponuka ako aj množstvo informácií na danú tému. Zabezpečenie bývania je pre väčšinu ľudí tá najväčšia položka ktorú v živote zaplatia. Je preto veľmi dôležité aby sa pri výbere realizačnej firmy dobre rozhodli a maximálne znížili riziko problémov.

Text: PR