Dajme svojim vlasom všetko, čo potrebujú

Ach tie moje vlasy! Takto nejako si povzdychne každý z nás, niektorí možno aj každý deň, keď sa ráno pozrú do zrkadla. Povedzme si úprimne, kto si aspoň raz v živote takto neposťažoval, keď videl svoje vlasy? Tie okrídlené výroky typu „mám hniezdo na hlave“, „vlasy ako slama“ a pod. hovoríme mnohí bežne. Dobrou správou je, že vieme svojim vlasom pomôcť, ak sa budeme o ne zaujímať a venovať im dostatok času.

Dajme svojim vlasom všetko, čo potrebujú
Dajme svojim vlasom všetko, čo potrebujú (Foto: shutterstock.com)

Šampón je samozrejmosťou, ale nestačí

Vyskúšali ste už množstvo rôznych šampónov na vlasy, ale aj napriek tomu nie ste spokojní s ich kvalitou a vzhľadom? Bude to pravdepodobne tým, že naše vlasy potrebujú okrem šampónu aj ďalšiu starostlivosť, aby boli krásne a zdravé. Čo všetko im treba dopriať? Minimálne dobrý kondicionér a rovnako aj balzam. Prečo povedať áno balzamom na vlasy? Tu je hneď niekoľko dôvodov: balzamy totiž posilňujú vnútornú časť vlasov, pretože preniknú až do vlasovej kôry, možno ich aplikovať aj na pokožku hlavy, dokážu odstrániť nepríjemné svrbenie pokožky, sú skvelou výživou pre vlasy a pomáhajú odstraňovať rozštiepené končeky vlasov. Ich význam je skutočne nedoceniteľný. A ich použitie nám zaberie len pár minút. Určite stojí za to ich používať!

Návrat nesmrteľného hitu

Pamätáte si tie časy, keď takmer všetky ženy nosili trvalú? Naše babky, mamy, tety alebo kolegyne v práci, možno aj my samy. Bol to jednoducho hit vo svete účesov a nedali sme naň dopustiť. Možno povedať, že trvalá je späť a prežíva svoj „boom“. Čoraz viac žien volí trvalú, aby zmenili svoj vzhľad a „ubrali“ si niekoľko rôčkov, pretože či tušíte, alebo nie, trvalá nás omladzuje.

Trvalá na vlasy v súčasnosti to je predovšetkým vlnitý vzhľad vlasov, ktoré pôsobia veľmi jemne a príťažlivo na každej žene. Nie sú to tie bujné hrivy z osemdesiatych rokov minulého storočia, ktoré nie každej žene svedčali. Dnes je trvalá na vlasy veľkou výzvou pre mladé slečny, ženy v produktívnom veku i staršie dámy. Vyskúšajte a samy sa presvedčte o nesmrteľnosti tohto hitu!

Zdroj obrázka:

Ollyy / Shutterstock.com

Text:PR