Kvalitné domáce posteľné obliečky

Posteľné oblečenie je záležitosť ktorá sa týka každého z nás. Veď predsa spíme naozaj všetci. Ak teda uvažujete nad novými obliečkami na periny a vankúše prípadne rovno aj nad novými paplónmi máme pre Vás zaujímavý tip na kúpu.

Kvalitné domáce posteľné obliečky
Kvalitné domáce posteľné obliečky (Foto: unsplash.com)

Slovenský výrobca vyrába textil viac ako dvadsať rokov a zásobuje svojimi kvalitnými produktami stovky zákazníkov na Slovensku ale aj v zahraničí. Obliečky sú nosným produktom firmy. Vyrábajú sa rôzne typy. Najviac žiadané sú klasické bavlnené obliečky ktoré sa vyrábajú v štandardizovaných rozmeroch od 140 krát 200 centimetrov až po 200 krát 240 centimetrov. V ponuke sú tiež detské veľkosti. Okrem bavlnených obliečok sú v ponuke tiež krepové, saténové, flanelové alebo damaškové obliečky.

Všetky tieto výrobky je možné zakúpiť veľkoobchodne aj aj pre koncového zákazníka cez eshop. Ďalšie detské oblečenie ako aj hračky, detský nábytok a potreby pre mamičky nájdete v internetovom obchode skvelamama.sk Nakoľko s malými deťmi je veľa práce a upratovanie a ďalšie domáce práce nemajú konca kraja, je takáto možnosť objednania tovaru z pohodlia domova určite vítaná.

Text:PR