Poďte sa v zime s deťmi vyskákať

Zimné počasie občas aktivitám vonku nepraje. Pokiaľ si chcete udržať zdravie, niekedy radšej uprednostníte aktivity vo vnútri. Napríklad také trampolínové parky (trampoline park equipment), kde sa dosýtosti vyskáče a vyblázni celá rodina.

Poďte sa v zime s deťmi vyskákať
Poďte sa v zime s deťmi vyskákať (zdroj: unsplash.com)

3 tipy na trampolínové parky

1. Jump aréna Bratislava

Navštíviť sa oplatí prvú trampolínovú arénu na Slovensku. Čaká na vás 27 pospájaných trampolín, penová jama, skoky z veže do airbagu či chôdza a skákanie na lane.

2. Jump park & ninja aréna Leon Bratislava

Okrem toho, že sa tu môžete dobre zabaviť, vyšantiť a vybiť kus energie na trampolínach, k dispozícii je aj ninja cvičisko, kde môžete trénovať silu a obratnosť. A komu by sa ešte málilo, nech vyskúša adrenalínovú zorbing guľu.

3. Jump Street Ranč pri Brodne

Neobmedzené skákanie, zábavu a šport na jednom mieste si môžete užiť aj neďaleko od Žiliny. Teší sa na vás vybavenie interiérového ihriska (indoor playground equipment) s množstvom trampolín, basketbalovými košmi či penovou jamou.

Tak neseďte doma a využite zimné víkendy aj na takéto rodinné športovo-zábavné aktivity. Výrobcovia ihrísk (playground manufacturers) pri nich mysleli na malých i veľkých. Uvidíte a zažijete sami.

Komerčný článok