Dokonalý simulátor pre vývoj intímnych svalov

Vaginálne guličky sa objavili v Japonsku okolo 6. storočia nášho letopočtu a pôvodne slúžili na zvýšenie potešenia. Ich význam sa ale uchoval v spoločnosti dodnes a rovnako aj v dnešných časoch vám môžu priniesť obrovské potešenie a dokonca stimulovať vývoj intímnych svalov.

Dokonalý simulátor pre vývoj intímnych svalov
Dokonalý simulátor pre vývoj intímnych svalov (Foto: unsplash.com)

Zázračné Venušine guličky

Ide o dve guličky, ktoré môžu byť vyrobené z kovu, plastu alebo zriedkavejšie zo skla alebo dreva. Používajú sa na sexuálnu stimuláciu a tréning vaginálnych svalov. Pred každým použitím musia byť vaginálne guličky správne očistené vodou a mydlom alebo dezinfekčným prostriedkom. Sklenené a silikónové sa môžu dezinfikovať aj vo vriacej vode.

Priemer súčasných a najžiadanejších vaginálnych guličiek je zvyčajne asi 2,5 cm. Pôvodné guličky, ktoré boli v Japonsku používané pred mnohými storočiami, boli vyrobené z kovu a vo vnútri bola ortuť. Pohyb ortuti vo vnútri guličiek, podľa zdrojov, vyvolal vo vagíne špeciálne vnemy, ktoré u niektorých žien spôsobili orgazmus.
Vaginálne guličky neboli ale použité len na sexuálnu stimuláciu, no aj na tréning svalov vagíny. A toto potešenie a účinok vám doprajú aj dnešné moderné Venušine guličky.

Čo robiť s vaginálnymi guličkami?

Vaginálne guličky musia byť vložené do vagíny s použitým špeciálnym mazivom, ale vo väčšine prípadov sa zaobídete aj bez neho. V mnohých prípadoch to pripomína nosenie tampónov. Za pár minút ich ale prestanete cítiť úplne.
Ich pohyb spôsobuje jemné chvenie, okrem čoho si ale vďaka nim veľmi dobre precvičujete aj svaly vašej vagíny. Najcitlivejšie ženy môžu mať pri ich používaní aj sexuálne vzrušenie, ktoré vám ale odporúčame si nechať na neskôr a do vašej spálne.

Tie najlepšie a v súčasnosti na trhu dostupné si vyberiete v sex shope, v ktorom sa môžete inšpirovať aj pre voľbu ostatných erotických pomôcok. Sú zárukou spokojnosti a dlhodobého pocitu vzrušenia, ktorý vám dokáže zdvihnúť náladu, premeniť starosti na radosť a zlepšiť fungovanie vo vzťahu. Tak si dobre vyberte a užívajte to pravé potešenie.

Text:PR