Darčeková poukážka - Poradenstvo pre 1 osobu

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€16
   
Výrobca Gluten free sphere, SK
Kategória Knihy, kurzy, poukážky
 

Darčeková Poukážka Poradenstvo s Glutenfreesphere pre jednu osobu 16 EUR

Ak trpíte:

  • Histamínovou Intoleranciou,
  • Celiakiou,
  • Potravinovou Alergiou,
  • Intoleranciou,
  • Senzitivitou na Lepok,
  • Premnožením Kvasiniek Kandida,
  • Osteopéniou…

.......tak máte možnosť stretnúť sa s Petrou Nelou a poradiť sa o stravovaní...

 

Podmienky zakúpenia Darčekovej Poukážky

Darčeková Poukážka je vždy na jednorázové použitie. Každá Darčeková Poukážka je platná 6 mesiacov od dátumu jej zakúpenia (uhradenia). Po uplynutí 6 mesiacov je Darčeková Poukážka neplatná a bez možnosti finančnej, alebo inej kompenzácie. Za včasné dohodnutie termínu semináraje zodpovedný zákazník (kupujúci). Po zakúpení Darčekovej Poukážky nás prosím čo najskôr kontaktujte pre dohodnutie termínu emailom na glutenfreesphere@gmail.com Do emailu prosím uveďte meno, priezvisko, emailovú adresu, telefónne číslo účastníka, tému  o ktorú  máte záujem a tiež mesiac v ktorom máte záujem o stretnutie.

V prípade ak Darčekovú Poukážku niekomu  venujete, prosím informujte ho, aby nás  čo najskôr nakontaktoval  pre dohodnutie termínu emailom na glutenfreesphere@gmail. Do emailu je nevyhnutné uviesť meno, priezvisko, emailovú adresu, telefónne číslo účastníka, tému o ktorú  máte záujem a tiež mesiac v ktorom máte záujem o stretnutie.

 

Poradenstvo prebieha v Piešťanoch počas pracovných dní pondelok až piatok v hodinách od 9.00 do 15.00 

Poradenstvo (stretnutie) trvá 1 hodinu

 

Registrácia na poradenstvo sa stáva záväznou po dohodnutí presného termínu. .  Po dohodnutí presného termínu je možné účasť stornovať (zrušiť) e-mailom na na glutenfreesphere@gmail.com  minimálne 2 dni pred konaním poradenstva (stretnutia), v tomto prípade je možné si dohodnúť náhradný termín. V prípade storna (zrušenia) účasti  1 deň pred jeho konaním, alebo v deň konania poradenstva (stretnutia) je zaplatená cena za Darčekovú Poukážku nevratná a účastník nemá nárok na žiadnu finančnú ani inú kompenzáciu a Darčeková Poukážka sa stáva neplatnou. Vyhradzujeme si právo poradenstvo (stretnutie) zrušiť v prípade vzniku nepriaznivých nepredvídateľných udalostí, v tomto prípade si s vami dohodneme  nový náhradný termín. Darčeková Poukážka v hodnote 16 EUR je výlučne pre jednu osobu. Ak sa osoba (účastník) nedostaví na poradenstvo (stretnutie) v dohodnutý termín, v tomto prípade sa Darčeková Poukážka stáva neplatnou, bez možnosti finančnej, alebo inej kompenzácie.

 

Darčeková Poukážka nie je viazaná na meno, takže v prípade, že sa nemôžete dostaviť môže za vás prísť niekto iný, ale o tejto situácii je nevyhnutné nás najskôr informovať emailom na glutenfreesphere@gmail.com

 

Uhradením poplatku za Darčekovú Poukážku zároveň  súhlasíte s vyššie uvedenými podmienkami.

Hmotnosť 0.05 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.